Rüyada Şalvar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Şalvar Görmek

Okunma Sayısı: 141

Rüyada Şalvar Görmek

Rüyasında şalvar gören rüya sahibinin, karizmatik bir kişiliğe sahip olacağına, çevresindeki insanları etki altında bırakacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin sırlarını kendine saklaması gerektiğine ve zaaflarını başkalarına göstermemesi gerektiğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, para ve mal sahibi bir kadın ile evlilik yapmaya ve mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada Şalvar Giymek

Rüyasında şalvar giydiğini gören rüya sahibine kin besleyen bazı insanların bir araya gelerek kurmuş oldukları tuzağa düşeceğine ve zor zamanlar yaşayacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, ailesinden bir kadının çeşitli yerlerde ileri geri konuşmalar yaptığına ve bu durumun başına sorunlar açacağı manasına gelmektedir.

Rüyada Şalvar Yırtılması

Rüyasında şalvarın yırtıldığını gören rüya sahibinin, gizli kalması gereken bir takım sırlarının ortaya çıkacağına ve utanacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin uzun zamandır görmediği bir yakını bulmak için her türlü yola başvuracağına, çok zorlanacağına ama yakınına ulaşacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar