Rüyada Salon Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Salon Görmek

Okunma Sayısı: 177

Rüyada Salon Görmek

Rüyada büyük bir salonda olduğunu gören bir kimsenin gerçek hayatta beklenmedik bir şekilde yükselişe geçeceğine, yeni bir iş bulmaya, bekar bir kimsenin uzaktan bir kısmetinin çıkmasına, ailede uzak kalan kimsenin yakına geleceğine delalet eder.

Rüyada Kendi Salonunda Oturmak Görmek

Rüyada kendi evinin salonunu gören bir kimsenin misafirleri olacağına, uzaktan beklediği bir haberin geleceğine, aile içinde sevindirici bir haber almaya delalet eder. Evinin salonunda mevlit okuttuğunu görmek bir bebek haberi almaya ya da hasta bir kimsenin öleceğine, ölülerinin rahmet istediğine, küs olunan bir akrabaile helalleşmeye delalet eder.

Rüyada Bir Davet Salonu Görmek

Rüyada bir davet salonunda olduğunu görmek gerçek hayatta beklenen bir haberin alınmasına, devlette bir kademeye yükselmeye, mertebe almaya, bekar bir kızın bunu görmesi evlilik haberi alacağına, bir tüccarın davet salonunda olması devlet ile bir iş yapmaya ya da yurt dışı bağlantılı işler yapmaya delalet eder. Rüyada bir güzellik salonuna gitmek gerçek hayatta kötü bir şeyin kendisinden gizlenmesine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.