Rüyada Saklamak Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Saklamak Görmek

Okunma Sayısı: 136

Rüyada Saklamak Görmek

Rüyada saklamak gören bir kimsenin gerçek hayatta gün yüzüne çıkmasından korktuğu gerçekleri bulunduğuna, çevresinden bir kimsenin isteyerek ya da istemeyerek gizli olan bir bilgisine şahit olmaya delalet eder.

Rüyada Bir Eşya Saklamak

Rüyada bir eşya sakladığını gören bir kimsenin gerçek hayatta almayı istediği ya da beklediği bir eşyayı alacağına delalet eder. Rüyayı gören evli bir kadın ise eşi kendisine ziynet eşyası alır. Bekar bir erkeğin bu rüyayı görmesi büyük bir işe atılacağına, tüccar bir kimsenin para kazanmak için bir yolculuğa çıkması gerektiğine ve bu yolculuk için para ayırmasına delalet eder.

Rüyada Çocuk Saklamak Görmek

Rüyada tanımadığı bir çocuğu sakladığını görmek gerçek hayatta ebeveyni ile ilgilenmesi gerektiğine, kendi çocuğunu sakladığını görmek çocuğunun ufak bir rahatsızlık geçireceğine ve bu sebeple çocuğunu koruyacağına, bebek bekleyen bir kadının bu rüyayı görmesi erkek bebek sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada Para Saklamak

Rüyada para saklamak görmek gerçek hayatta çevresinden bir takım kimselerin rüya sahibi hakkında dedikodu ettiğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar