Rüyada Sakat Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sakat Görmek

Okunma Sayısı: 143

Rüyada Sakat Görmek

Rüyasında sakat gören rüya sahibinin, yorucu çalışmalar sonucu elde edilecek gelire, arkasından konuşacak insanlara pişmanlık ve utancı birlikte yaşatacağına, arkadaşları ile bir anlaşmazlığa düşeceğine ve zararlı çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada Sakat Birisine Yardım Etmek

Rüyasında sakat birisine yardım ettiğini gören rüya sahibinin, çalışma hayatında yoğunluğa ve dinlenmesi gerektiğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kariyerde yükseliş olacağına, iş arkadaşları ile planlar yapacağına ve keyifli bir zaman geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Sakat Bir Hayvan Görmek

Rüyasında sakat bir hayvan gören rüya sahibi için gördüğü hayvana göre değişik şekillerde yorumlanmaktadır. Sakat görülen kedi, kişinin kötü huylu birisi ile arkadaşlık kurulacağına, sakat bir köpek görmek aile ile huzurlu bir yaşama, sakat bir kuş görmek alınacak olan haberlerin haneye sevinç getireceğine, sakat bir ayı görmek ise kişinin büyük bir derdinden kurtulacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin, iyilik severliğini ve saygınlığını artıracağına, insanlar tarafında sevildiğine ve değer verilen birisi olduğuna işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri