Rüyada Sakal Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sakal Görmek

Okunma Sayısı: 206

Rüyada Sakal Görmek

Rüyasında sakal gören rüya sahibi için mal, maddi durum, itibar ve saygınlığa yorulur. Kişinin düşüncelerinde gelişmeler olacağına ve bunu geniş bir alana yayarak gelişmesini sürdüreceğine delalet eder. Bir başka yoruma göre de, kişinin inançlarının zayıf olacağına ve günahlar işleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Uzun Sakal Görmek

Rüyasında uzun sakal gören rüya sahibinin, öz değerlerini yitireceğine, üzüntülü ve kederli günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Birisine Sakal Traş Yapma

Rüyasında birisine sakal traşı yaptığını gören rüya sahibinin, tüm sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına, sağlıklı, huzurlu bir hayat süreceğine delalet eder. Rüyasında kendisini sakal traşını yaptığını gören rüya sahibinin, ailesinin sıkıntılarını çözmek için çabalayacağına ve başarılı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Sakalının Yolunduğunu Görmek

Rüyasında sakalının yolunduğunu gören rüya sahibinin, maddi ve manevi bütün değerlerini yitireceğine, yoksullaşacağına, huzurunun kaçacağına işaret etmektedir.

Rüyada Sakallı Bir Kadın Görmek

Rüyasında sakallı bir kadın gören rüya sahibinin, harcamalarını artıracağına, maddiyatının kötüleşeceğine, mantıklı hareket edip ileriye dönük tedbirler alması gerektiğine işaret etmektedir.

Rüyada Kadının Sakal Traşı Olması

Rüyasında bir kadının sakal traşı olduğunu gören rüya sahibinin, elindeki tüm malını kaybedeceğine ve çaresizliğe düşeceğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.