Rüyada Sahur Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sahur Görmek

Okunma Sayısı: 147

Rüyada Sahur Görmek

Rüyasında sahur gören rüya sahibinin, yaşadığı sıkıntılarından tez vakitte kurtulacağına, iç huzuruna kavuşacağına, güzel günlere yelken açacağına, kişinin yardımsever birisi olduğu için aldığı duaların önündeki engelleri kaldıracağına işaret etmektedir.

Rüyada Sahur Yapmak

Rüyasında sahur yaptığını gören rüya sahibinin, hak yolunda ilerlediğine, dualarının kabul olacağına, ailesi ile sıkıntısız bir hayat yaşayacağına, hayırlı bir evlilik yapacağına, iş ve eğitim hayatında kolaylıklar sağlanacağına delalet eder.

Rüyada Sahur Vaktini Kaçırmak

Rüyasında sahur vaktini kaçırdığını gören rüya sahibinin, geç kalınmış olayları olduğuna, pişmanlıklar duyacağına, yaptığı hatalarından ders çıkartacağına ve daha dikkatli davranacağına, hayatı ile ilgili yanlış kararlar alacağına fakat ailesinin fikirleri sayesinde yanlıştan uzaklaşacağına delalet eder. Bir başka yoruma göre de, kişinin hayatında bir takım değişiklikler yapması gerektiğine, düzenli bir hayat yaşaması gerektiği manasına gelmektedir. Aynı zamanda kişinin, saygın bir kişiden destek alacağına, çocuklarının vatana hayırlı birer evlat olarak yetiştireceğine, etrafına mutluluk saçacak birisi olduğuna işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar