Rüyada Sahra Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sahra Görmek

Okunma Sayısı: 141

Rüyada Sahra Görmek

Rüyada sahrada kendini yalnız gören bir kimsenin gerçek hayatta kendini yalnız hissettiğine, bir iş yapmak istiyor ise tek başına yapması gerektiğine, yalnız başına alacağı kararlarda daha akılcı kararlar alacağına delalet eder.

Rüyada Sahradan Kum Doldurmak Görmek

Rüyada Sahrada olduğunu ve ceplerine ya da bir keseye sahra kumu doldurduğunu görmek gireceği bir işten kum kadar çok para kazanacağına, kendi çabaları ile zengin olmaya, çok çocuklu bir aileye sahip olmaya, ortağı var ise kendine ait iş açacağına, aileden yardım almadan bir iş başaracağına delalet eder.

Rüyada Sahrada Vaha Aramak

Rüyada Sahra çölünde yürüdüğünü ve su aradığını görmek gerçek hayatta istenilen bir durumun gerçekleşmesi için umut beklediğini, bekar bir kadının bu rüyayı görmesi zengin bir adam ile evlenmeye, bekar bir adamın bu rüyayı görmesi ailesinden malı olan dini bütün bir eşe sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Sahrada Bir Hacı İle Karşılaşmak

Rüyada Sahrada yürürken bir hacı ile karşılaşan kişinin tüm dileklerinin yakın zamanda kabul olacağına, istediği huzuru bulmaya, hoca ile konuşurken hoca bir şey söyler ise bu sözü gerçek hayatta da birebir tutması gerektiğine delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar