Rüyada Şahit Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Şahit Görmek

Okunma Sayısı: 168

Rüyada Şahit Görmek

Rüyasında şahit gören rüya sahibinin, haksızlıklara susmadığını, kendisinin ve ailesinin hakkını her daim savunduğuna, dürüst birisi olduğuna, dürüstlüğü sayesinde herkesin taktirini aldığına, sayılan ve sevilen bir kişi olduğuna, ailesinde ve arkadaş çevresinde her zaman hatırlanan bir kişi olduğuna delalet eder.

Rüyada Nikah Şahidi Olmak

Rüyasında nikah şahidi olduğunu gören rüya sahibinin, kibar ve zarif birisi ile bir gönül ilişkisi yaşayacağına ve mutlu olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin iyilik yapmayı kendine görev edindiğine ve bundan duyduğu mutluluğun hayırlar getireceğine, nasibinin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada Mahkemede Şahit Olmak

Rüyasında mahkemede şahit olduğunu görmek genellikle iş hayatına yorulur. Rüya sahibinin, meslek gereği yurt dışına çıkacağına, danışmanlık ile ilgili bir iş yapmaya işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kurulacak bir arkadaşlığın huzur vereceği manasına gelmektedir. Aynı zamanda kişinin, taraflar arasında olacak bir anlaşmazlıkta arabuluculuk yapacağına ve olumlu bir sonuç alacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri