Rüyada Şahin Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Şahin Görmek

Okunma Sayısı: 179

Rüyada Şahin Görmek

Rüyasında şahin gören rüya sahibinin, acımasız, kötü niyetli ve nankör bir patrona veya arkadaşa delalet eder. Kişinin etrafında dolanan insanların çıkarcı olduğuna, kişinin arkasından kuyu kazdıklarına ama başarısız olacaklarına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin aza kanaat etmediğini ve bundan dolayı yoksulluk çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Şahin Yakalamak

Rüyasında şahin yakaladığını gören rüya sahibinin, yüklü miktarda bir mirasa konacağına ve çok rahat bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin iş hayatında değişiklikler olacağına ve daha iyi imkanlara sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Şahin Öldürmek

Rüyasında şahin öldürdüğünü gören rüya sahibinin, yakınlarından birisinin vefat edeceğine ve büyük bir yıkım yaşayacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin bir arkadaşından gelecek can sıkıcı habere de yorulur.

Rüyada Şahin Eti Yemek

Rüyasında şahin eti yediğini gören rüya sahibinin, durgunlaşan iş hayatının bir anda açılacağına ve çok para kazanacağına veyahutta bir mirasa konacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.