Rüyada Sağır Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sağır Görmek

Okunma Sayısı: 193

Rüyada Sağır Görmek

Rüyasında sağır gören rüya sahibinin, vurdumduymaz ve inat birisi olduğuna delalet eder. Kişinin, kendi bildikleri dışında kimseyi dinlemeden hareket ettiğine ve bundan dolayı başına dertler açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada Sağır Birisi İle Konuşmak

Rüyasında sağır birisi ile konuştuğunu gören rüya sahibinin, iş hayatında zorlu süreçler atlatacağına, iş için destek isteyeceği bir yönetici olacağına ve işlerini yoluna koymak için çok çabalayacağına, bedenen ve ruhen yorgunluklar çekeceğine delalet eder. Bir başka yoruma göre de kişinin kısa zaman içinde kötü bir haber alacağına, sağlık sorunları yaşayacağına, ailesi ile tartışmaya delalet eder.

Rüyada Sağır Kedi Görmek

Rüyasında sağır kedi gören rüya sahibinin, yakın bir dostundan nankörlük göreceğine, iş arkadaşları tarafından aşağılanacağına, ailesi ile mahkemelik bir durumunun olacağına işaret etmektedir. Sağır kedi ile konuştuğunu gören rüya sahibinin, dua ve dileklerinin kabul olacağına, hak yolunda ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada Sağır Bebek Görmek

Rüyasında sağır bebek gören rüya sahibinin, yeniden doğmuşçasına huzura ereceğine, bekar bir kimse için evlilik yapacağına ama maddi sıkıntılar çekeceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.