Rüyada Sağanak Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sağanak Görmek

Okunma Sayısı: 136

Rüyada Sağanak Görmek

Rüyasında sağanak gören rüya sahibinin, içine attığı sıkıntılardan dolayı depresyona gireceğine, psikolojik destek alması gerekeceğine, zorlu günlerin kapıda olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Sağanak Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyasında sağanak yağmur yağdığını gören rüya sahibinin, bir arkadaşı ile ortaklık kuracağına, güzel işler yapacağına ve maddi anlamda elinin rahatlayacağına, ailesinin manevi desteğini göreceğine, huzurlu bir yaşam süreceğine işaret etmektedir. Rüyada Sağanak Yağmurda Islanmak
Rüyasında sağanak yağmurda ıslandığını gören rüya sahibinin, gönül ilişkisine başlayacağına, mutluluğunun daim olacağına, hayvanlara ve doğaya düşkün olduğuna, keyifli zamanlar geçirileceğine delalet eder.

Rüyada Sağanak Yağmurdan Kaçmak

Rüyasında sağanak yağmura yakalandığını ve kaçmaya çalıştığını gören rüya sahibinin, dertlerinden kurtulmaya çalışacağına ve bunun için akrabalarından bir kişinin desteğine ihtiyaç duyacağına, yakın zamanda gelecek bir haber ile üstündeki yüklerden kurtulacağına delalet eder. Aynı zamanda kişinin eşi ile bir sorun yaşayacağına ve tartışmaların bitmesi için ailelerden destek alınacağına, çocuklarının sıkıntıları ile uğraşacaklarına, eğitimlerimde bazı eksiklikleri olduğuna ve tamamlamaya çalışacaklarına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar