Rüyada Safir Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Safir Görmek

Okunma Sayısı: 147

Rüyada Safir Görmek

Rüyasında safir gören rüya sahibinin, kanun dışı işler yapmaya yelteneceğine, büyük bir sorun ike karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada Safir Taşı Görmek

Rüyasında safir taşı gören rüya sahibinin, keyfine düşkün olduğundan çalışması gerektiği halde tembellik yaşayacağına ve bundan dolayı maddi sıkıntılar ile boğuşacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin bir hastalığa yakalanacağına veya kötü huylu bir arkadaş edineceğine delalet eder.

Rüyada Safir Yüzük Görmek

Rüyasında safir yüzük gören rüya sahibinin, olgun birisi olduğuna, etrafındaki herkesin akıl danışmak için geldiğine, geleceğinin parlak olduğuna, saygın bir kişi olduğuna işaret etmektedir. Aynı zamanda şansının açılacağına da yorulur.

Rüyada Safir Bilezik Almak

Rüyasında safir bilezik aldığını gören rüya sahibi için sağlık, bolluk ve berekete, isteklere kavuşmaya, rahata ermeye işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin sıkıntı ve dertlerinin artacağına, zorluklar çekeceğine, ailesi ile tartışmalar yaşayacağına, arkadaşları tarafından dışlanacağına, sırlarının ortaya çıkacağına ve mahçup olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri