Rüyada Şafak Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Şafak Görmek

Okunma Sayısı: 190

Rüyada Şafak Görmek

Rüyasında şafak gören rüya sahibinin, yakın zamanda başına gelecek felaketlerin olduğuna ve büyük hasarlar alacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin kısmetinin açılacağına, huzura ereceğine, bir yemek davetine katılacağına ve güzel bir haber ile döneceğine delalet eder.

Rüyada Şafak Doğması

Rüyasında şafak doğduğunu gören rüya sahibine gelecek üst üste sevindirici haberlerin olacağına ve bunun mutluluğunu uzun süre yaşayacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de bu rüya evlilik habercisidir.

Rüyada Şafak Vakti Görmek

Rüyasında şafak vakti gören rüya sahibinin, üzüntü ve sıkıntılarından tez vakitte kurtulacağına, ailesi ile geçirilecek güzel vakite delalet eder.

Rüyada Şafak Saymak

Rüyasında şafak saydığını gören rüya sahibinin, yaşam ile ölüm arasında çizgiyi sorgulayacağına, kendisini dinleyeceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, bir anlaşmazlık sonucu mahkemelik durum olacağına ve kararın olumlu olacağına yorulur. Aynı zamanda kişinin beklediği haberlerin gelmesi ile zorlu süreçler ile karşı karşıya kalacağına da delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.