Rüyada Saç Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Saç Görmek

Okunma Sayısı: 141

Rüyada Saç Görmek

Rüyasında saç gören rüya sabinin, kısa sürecek bir rahatsızlığı olacağına yorulur. Aynı zamanda kişiyi üzecek bir olayın acısını yıllarca çekeceği manasına gelmektedir.

Rüyada Saç Kestirmek

Rüyasında saç kestirdiğini gören rüya sahibinin, çok güvendiği birisinin iftirasına uğrayacağına ve bir anlaşmazlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Saçların Beyazladığını Görmek

Rüyasında saçlarının beyazladığını gören rüya sahibinin, bir arkadaşının veya yakınının bulaşıcı bir hastalığa yakalanıp hayatını kaybedeceğine yorulur.

Rüyada Saçlarını Kendi Kestiğini Görmek

Rüyasında saçlarını kendi kestiğini gören rüya sahibinin, evli ise eşinden boşanacağına, bekar ise de sevgilisi ile büyük sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Saçlarını Çekmek

Rüyasında saçlarını çektiğini gören rüya sahibinin, işinde uzmanlaşacağına ve kudretinin artacağına yorulur.

Rüyada Saç Dökülmesi

Rüyasında saç döküldüğünü gören rüya sahibinin, sağlık sorunları yaşayacağına veya saygınlığını yitireceğine delalet eder.

Rüyada Uzun Saç Örmek

Rüyasında uzun saç ördüğünü rüya sahibinin, bir doğum haberi alacağına ve çok sevineceğine yorulur. Aynı zamanda bekar bir kimse için evliliğe delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar