Rüyada Sabun Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sabun Görmek

Okunma Sayısı: 193

Rüyada Sabun Görmek

Rüyasında sabun gören rüya sahibinin, ailesini geçindirmek için uyuyacak bir fırsat dahi bulamadan çol çalıştığına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin, işinde kötüye giden durumun geçici olacağına, şansının yakın zamanda açılacağına, rahata ereceğine, eğlenceli zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Sabun İle Yıkanmak

Rüyasında sabun ile yıkandığını gören rüya sahibinin, zor durumda kaldığı durumlardan kurtulacağına, huzura ereceğine, ticarette başarılar elde edeceğine, kazancının artacağına, ciddi olmayan bir hastalık atlatılacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişi bekar ise nişan sonrası hemen düğün yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada Süs Sabunları Görmek

Rüyasında süs sabunları gören rüya sahibinin, bütün çabalarının sonucunda beklediğinden daha çok karşılık alacağına, özgüveninin artacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, karşına hiç bir engel çıkmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Sabun Yemek

Rüyasında sabun yediğini gören rüya sahibinin, kötü işlere bulaşacağına ve başına büyük belalar alacağına, ailesinin ve kendisinin huzurunu bozacağına, zor günler yaşanacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.