Rüyada Sabah Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Sabah Görmek

Okunma Sayısı: 175

Rüyada Sabah Görmek

Rüyasında sabah olduğunu gören rüya sahibinin, yaşantısını düzenlemesi gerektiği yönünde bir uyarıdır. Aynı zamanda kişinin dostlarına zarar verecek, güven sarsacak bir durum yaşatacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, gösterdiği çabalar ve girişimlerin rakipleri tarafından engellenilmeye çalışılacağına ve başarısız olacaklarına delalet eder.

Rüyada Sabah Güneşi Görmek

Rüyasında sabah güneşi gören rüya sahibi için çok hayırlı bir rüyadır. Bu rüya hastalıkların şifa bulacağına, borçların ödeneceğine, yapılacak olan yolculuklardan kazasız, belasız dönüleceğine, işinde büyük gelişmeler göstereceğine, ceza evinde bir kişi için tahliye olacağına, fakir bir kişi için durumunun düzeleceğine, öğrenci bir kişi için eğitim hayatında başarılar elde edeceğine, bekar bir kişi için hayırlı bir eşe sahip olacağına, evli bir kişi için mal mülk sahibi olunacağına tabir olunur.

Rüyada Sabah Ezanı Duymak

Rüyasında sabah ezanı duyan rüya sahibinin, iç huzuruna kavuşacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin ağır bir suçlama ile karşılaşacağına ama aklanacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar