Rüyada Saat Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Saat Görmek

Okunma Sayısı: 145

Rüyada Saat Görmek

Rüyasında saat gören rüya sahibinin, zamanını beklemesi gereken bazı hamleler olduğuna ve zamanı geldiğinde büyük zaferler elde edeceğine delalet eder. Bir başka yoruma göre de kişinin sabırsız bir kişiliği olduğuna ve bu yüzden işlerini sonuçlandırayım derken hatalar yaptığına işaret etmektedir.

Rüyada Saat Almak

Rüyasında saat aldığını gören rüya sahibinin, geleceğinin parlak olacağına, güzel günlere adım atacağına, zor günlerden kurtulacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin beklediği bazı haberler olduğuna ve haberlerin mutluluk, huzur vereceğine delalet eder.

Rüyada Saatçi Dükkanı Görmek

Rüyasında saatçi dükkanı gören rüya sahibinin, ticari işlerle uğraştığına, bol kazanç sağladığına, servetine servet katacak durumda olduğuna delalet eder.

Rüyada Bozuk Saat Görmek

Rüyasında bozuk saat gören rüya sahibinin, iş hayatında bozulmalar olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de kişinin zorlu bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Saat Zilinin Çalması

Rüyasında saat zilinin çaldığını gören rüya sahibinin, çözümlenmemiş bir sorunu tartışarak çözümleyeceğini manasına gelmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri