Rüyada Saat Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada vakitleri gösteren saatin gece ve gündüzden bir vakti gösterdiğini görmek, altın veya gümüş paraya, sözü yerine getirmeye işarettir. Saat bazen dakik olmaya, zamanın kıymetini bilmeye, Allah’ın isteklerini yerine getirmede hassas davranmaya ya da sözüne güvenilmeyenn kimseye delalet eder.

( Ayrıca Bakınız; Zaman)

Rüyada saat görmek, tatsız haberlere; saati ayarlamak, hayatın gidişinin düzene sokulmasının elinizde olduğuna; saatin sesini duymak bir çağrıya işarettir.

Rüyada saat görmek tabiri, kötü haberler almaya işaret eder.; Saati ayarlamak yaşamın gidişinin düzene girmesinin gerektiğine yorumlanır. Saatin sesini duymak, bir çağrıya yorumlanır.

Rüyada masa veya duvar saatinin çalışması, aile yaşamının iyi olacağına işaret eder. Kol saati veya cep saati özel işlerinizin karışık olduğuna yorulur. Saatin durması yada doğru çalışmaması, birtakım problemler çıkacağına yorumlanır.

Rüyada saat almak ne demek: Çevrenizde birtakım düşmanların var olduğuna işarettir. Eğer rüyanızda saatin çaldığını duyduysanız, kötü haberler alacağınız anlamına gelir.

Rüyada görülen saat güzelse ve iyi çalışıyorsa, kişinin hayatında olacak olumlu değişiklikleri belirtir. Saat ne kadar güzel ise değişiklikler o kadar güzel olacaktır.

Rüyada saat görmek nedir, sıkıntı ile yorumlanır. Çalar saatin sesi ise beklenmeyen kötü bir haber demektir. Bir başka rivayete göre de: Rüyada saat görmek, çocuk ve ortağa işarettir. Rüyada görülen saat, sahibi için süs ve güzelliktir.

Rüyasında çalışan bir masa veya duvar saati görmek, aileyle ilgili konuların yolunda gittiğini belirtir. Rüyada kol saati veya cep saati görmek, özel işlerle ilgilidir. Düzgün çalışması özel hayatın yolunda gittiğine delalettir. Saatin durması yada doğru çalışmaması, birtakım problemler çıkacağına işarettir.

Rüyasında çalışan saat görmek, kısa sürede müjdeli bir haber alacağınıza, işiniz yoksa güzel bir yerde işe başlayacağınız, eğer işiniz var ise burada mevki atlayacağınıza işarettir. Altın saat almak çok güzeldir, ün, nam ve şöhrete vesile olur.

Ayrıca bakabileceğiniz rüya tabirleri: Kum Saati, Zamandan Bir Saat 

Saat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi