Rüyada Rüzgar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Rüzgar Görmek

Okunma Sayısı: 177

Rüyada Rüzgar Görmek

Rüyada rüzgar görmek; devlet başkanına, onun ülkesine, bakanlara ve diğer devlet memurlarına delalettir. Batıdan esen rüzgar afet ve belalara, fırtına musibet görmeye, esen saba rüzgarı zafer ve müjdeye, rahmet, bolluk ve berekete delalettir. Mutedil olarak esen rüzgar hayırlara, yerden toz ve toprak kaldıran rüzgar harbe delalettir.

Rüyada Hafif Rüzgar Görmek

Rüyada yel ve hafif rüzgar görmek, hafif bir hastalık atlatmaya, önemli bir göreve getirilmeye, diğerleri için iş ve ticaretteki durgunluğun gitmesine; ürpertili, karanlık ve vahamet atmosferi içinde rüzgarın bir kimseyi bir yere götürmesi zahmet ve sıkıntıya, keder ve gama delalettir.

Rüyada Şiddetli Rüzgar Görmek

Rüyada ağaçları deviren ve her şeyi yıkan rüzgar görmek, umumi bela ve musibetlere delalettir. Gök gürültüsüyle beraber görülen rüzgar, gücü nispetinde kahredici olan devlet başkanına delalettir. Fırtına, bir civar halkının üstüne doğru esmesi, onlar için vahamet ve şiddete; fırtına orada ağaçları kökünden sökerse, devlet başkanından kaynaklanacak olan gazaba, ülkenin bir savaşa hazırlanmasına delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.