Rüyada Rüya Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Rüya Görmek

Okunma Sayısı: 175

Rüyada Rüya Görmek

Rüyada rüya gördüğünü ve uyandığını görmek gerçek hayatta da rüya içerisinde görülen şeyin yaşanabileceğine delalet eder. Rüyasında rüya gördüğünü ve sonra uyandığını gören kimse ne gördüğünü hatırlıyor ise birebir aynısı ile karşılaşır.

Rüyada Rüya Tabir Etmek Görmek

Bir kimsenin rüyasında başka bir kimsenin gördüğü bir rüyayı tabir ettiğini görür ise sözünün doğruluğunun tartışılır, güvenilmez bir kimseden bir haber duyulacağına, güvenilir bir kimsenin görülmesi ise tabir edilen yorumun gerçek hayatta yaşanacağı ve güzel gelişmeler görmeye delalet eder.

Rüyada Bir Tabirciye Rüyasını Anlatmak Görmek

Rüyada bir rüya tabircisine rüyasını anlattığını ve tabirciden yorumlamasını istediğini görmek gerçek hayatta hikmetli bir kimse ile karşılaşmaya, peygamberin sünnetine uygun olan bir söz işitmeye, Allah’ın gönderdiği bir işaret olabileceğine ve rüya sahibinin bu yorumu iyice düşünerek gerçek hayatında hareket etmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Rüya Tabircisi Görmek

Rüyada rüya tabircisi olduğu bilinen bir kimseyi görmek gizli olan bir şeyi öğrenmeye, kaybolan bir eşyanın bulunmasına ya da bir kimsenin geri dönmesine delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.