Rüyada Rüşvet Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Rüşvet Görmek

Okunma Sayısı: 193

Rüyada Rüşvet Görmek

Rüyada rüşvet aldığını gören bir kimsenin kısa zaman içerisinde eline bir miktar para gelmesin veya da bir kimseye verdiği bir borcu geri alacağına delalet eder.

Rüyada Birine Rüşvet Vermek Görmek

Rüyada bir kimseye rüşvet verdiğini görmek gerçek hayatta güç durumda kalınacağına, para ve malda azalma yaşamaya, delalet eder.

Bir Kimseden Rüşvet Almak Görmek

Bir kimseden rüşvet kabul ettiğini gören bir kimsenin etrafı ile yapacağı alışverişlerde intizamını kaybedeceğine, saygınlığı yitirecek durumlara düşmeye, dengesiz davranışlar ile tarafındaki kimselerin kendisine darılmasına, hiçbir işte tam başarı sağlayamamaya, görevde eksiklikler meydana getirdiğine, ev değiştirmek zorunda kalmaya delalet eder.

Rüyada Rüşvet Almaya Zorlanmak

Rüyada rüşvet almaya zorlandığını gören kimsenin derhal bulunduğu çevreden kurtulması gerektiğine delalet eder. Rüya sahibinin çevresindeki dostlarının kendisine zarar verdiğine, evinin bulunduğu muhiti değiştirmesi gerektiğine, istenmeyen kimseler ile muhatap olmak zorunda kalmaya delalet eder.

Rüyada Rüşvet Vermeye Zorlanmak

Rüyada bir işini gördürebilmek adına rüşvet vermeye zorlandığını görmek aileye karşı daha dürüst davranılması gerektiğine delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.