Rüyada Ruj Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ruj Görmek

Okunma Sayısı: 140

Rüyada Ruj Görmek

Rüyada kadının dudağına ruj sürmesi, tatlı dilli olmasına ve eşine kompliman yapmasına işarettir. Erkeğin dudağına ruj sürdüğünü görmek riyakarlık göstermeye, yadırganan laf ve davranışa delalet eder.

Rüyada Ruj Süren Kadın Görmek

Rüyada bir hanımı ruj sürerken ya da yüzüne makyaj yaparken görmek, yakında güzel bir sürprizle karşılaşmaya delalet eder.

Rüyada Kadın Olmayan Birinin Ruj Sürmesi

Rüyada kadın olmayan bir kimsenin kadın gibi ruj sürdüğünü görmek gerçek hayatta yalan, dolan, aldatma ve kandırmacaya delalet eder.

Rüyada Bir Kadına Ruj Sürmek Görmek

Rüyada bir kadının dudaklarına ruj sürdüğünü görmek, bir yakını tarafınca kendisine gerçek dışı söylenerek aldatılacağına delalet eder. Bir hanıma ruj hediye ettiğini görmek, sevdiği bir kimse için birtakım hediyeler alacağına delalet eder.

Rüyada Kendine Ruj Sürmek Görmek

Rüyada kendi dudaklarına ruj sürdüğünü görmek, yakın bir kimsesi tarafından sevindirileceğine, çevresi ya da ailesi tarafından mutlu olacağı bir takım hediyeler almaya delalet eder.

Rüyada ruj sürdüğünü görmek, hayırlı bir haber almak ile tabir edilir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar