Rüyada Resim Yaptığını Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Resim Yaptığını Görmek

Okunma Sayısı: 129

Rüyada resim yaptığını görmek, rüya sahibinin yaşamından ve şu anki işinden memnun olduğuna delalettir. Fakir bir kimsenin rüyada resim çizdiğini görmesi, eline bir miktar para geçeceğine delalettir. Başka bir yorumcuya göre rüyada resim çizmek çevresinde gerçek olmayan arkadaşların var olduğuna delalet eder.

Rüyada Güzel Resim Görmek

Rüyada güzel resimler görmek, çevrede bulunan sahtekar arkadaşların varlığına delalet eder. Resim yaptığını gören kimse, şu anki işinden memnun olduğuna, işsiz bir kimse ise memnun olacağı işe delalettir.

Rüyada Fotoğraf Görmek

Rüyada fotoğraf görmek, gurbette olan bir yakınından haber alacağına ya da yakında ona kavuşacağına delalet eder. Bilmediği bir kimsenin resmini görmek, bugünlerde bir iş teklifi almaya delalettir.

Rüyada Manzara Resmi Görmek

Rüyada bir manzara veya çiçek tablosu görmek ve basılmış bir resmini görmek, yakında bilmediğiniz bir memlekete yapmış olduğunuz bir yolculuğa, rüya sahibinin bir hata yaptığını ve yapmış olduğu hatanın telafisini oluşturmaya çalıştığını fakat bir türlü başaramadığına, gereksiz yere birinin gönlünü kırmaya delalet eder .

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar