Rüyada Reçel Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Reçel Görmek

Okunma Sayısı: 143

Rüyada Reçel Görmek

Rüyada yapılmış reçeller görmek gerçek hayatta çok mutlu olunacak haberler almaya delalet eder. Rüya sahibi bekar ise hayırlı bir kısmet ile tanışır. Tüccar bir kimsenin işleri açılır ve bol rızkı olur, memur bir kimsenin mertebesi yükselir, öğrenci olan bir kimsenin sınavları başarılı olur delalet eder.

Rüyada Evde Reçel Yapmak Görmek

Rüyada evde reçel yapmak görmek gerçek hayatta çok sevinçli bir haber alınacağını müjdeler.

Rüyada Reçel Yemek Görmek

Rüyada reçel yediğini görmek işlerinde kazanılacak kara ve yapılacak kazançlara delalet eder. Rüya sahibi bu reçeli yerken mutlu oluyor ise kendisine gelecek olan hayırlı şeyden sonra daha güzel günler göreceğine, hayatında daha mutlu olmaya delalet eder.

Rüyada Reçel Aldığını Görmek

Rüyada reçel aldığını gören bir kimse gerçek hayatta evleneceğine delalet eder. Bu reçeli eve alıyor ise evdeki bekar bir kimsenin nasibinin gelmesine, başka bir kimseye alıyor ise o kimsenin evlenmesine, rüyada reçelin ekşidiğini görmek ise meşakkatli bir iş gerçekleştirmeye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar