Rüyada Ray Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ray Görmek

Okunma Sayısı: 195

Rüyada Ray Görmek

Rüyada demiryolu rayları görmek gerçek hayatta yaşanabilecek aşırılıklardan uzak durulması gerektiğine, aile ya da arkadaş ortamında yaşanacak bir durumda taraf olmamaya dikkat etmeye, iş hayatında gereksiz sivrilmeye dikkat etmeye delalet eder.

Rüyada Sadece Ray Görmek

Rüyada sadece rayları gören bir kimsenin hayatında başarmak istediği bir şey var ise bu şeyleri başarmak adına gerekli olan unsurların eksik olduğuna, izlenen yolda hatalar olabileceğine, birinden destek ya da yardım alınması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Tren Rayı Görmek

Rüyada tren rayları görmek gerçek hayatta uzun bir yolculuğa çıkılacağına bu yolculuk vesilesi ile kişinin tüm olumsuzluklarından sıyrılacağına ve güzel günler yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Rayların Uzadığını Görmek

Rüyada sonu olmayan raylar görmek ve gittikçe bu rayların devam etmesi rüya sahibinin önemli bir iş için geciktirdiği bir yolculuk var ise bu yolculuğu yapması gerektiğine, rüyada ray üzerinde tren görmek ise beklenen bir işin umulandan daha hızlı gerçekleşmesine, rayda yürümek ufak bir tehlike atlatmaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.