Rüyada Raf Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Raf Görmek

Okunma Sayısı: 131

Rüyada Raf Görmek

Rüyada raf görmek gerçek hayatta hayırlı bir eşe sahip olmaya, güvenilir bir kimsenin var olmasına, güzel ortaklık kurulacak bir işe ya da faydalı bir kimse ile ortak olmaya delalet eder.

Rüyada Rafa Eşya Yerleştirmek Görmek

Rüyada bir rafa bir şey yerleştirmek görmek hayırlı ve çalışkan bir evladın varlığına ve bu evlat sayesinde yüzün gülmesine, şerefli, sır tutabilen, edepli ve namuslu bir kadın vesilesi ile rızık bulmaya delalet eder.

Rüyada İşinde Raf Görmek

Rüya sahibinin hayatının düzgün bir çizgide ilerlemesine, mutlu günler görmeye, hayırlı işler başarmaya ve sağlıklı uzun ömre sahip olmaya delalet eder.

Rüyada Rafçı Görmek

Rüyada raf satan ya da raf yapan bir kimse görmek gerçek hayatta ferahlık yaşamaya, bir darlıktan sonra genişlemeye, bol rızıkla rızıklandırılmaya, etrafı tarafından sayılmaya delalet eder.

Rüyada Boş Raf Görmek

Rüyada boş raf görmek kötü bir şansın hasıl olmasına, üzüntülü günler geçirmeye, uğursuzluk yaşamaya veya sağlığın bozulmasına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar