Rüyada Park Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Park Görmek

Okunma Sayısı: 139

Rüyada Park Görmek

Rüyada insanın parkta dolaşması, rüya sahibinin son yapmış olduğu işlerden bolca kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüyasında parkta kaybolduğunu görmek, ferdin iş hayatında yitik yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada parkta dolaşmak, eğlenceli bir tatile yorumlanır. Park kapılarının üstüne kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için üzüleceğine ve onun için ağlayacağına yorumlanır. Rüyada parka girememek, mühim bir fırsatı kaçıracağını haber verir.

Rüyada güzel bir parkta gezdiğinizi gördüyseniz, hoş zaman geçireceğiniz anlamına gelir. Bakımsız parklar, gerçekleşebilecek aksilikleri gösterir.

Rüyada yemyeşil, çiçekli, ve çimenli park görmek; kısmet, mutluluk, huzur ve rahatı müjdeler.

Rüyada bir parkta tek dolaştığınızı görmek, kısmetinizin her hususta açık olduğuna ve oldukça mutlu bir evlenme yapacağınıza; evli iseniz aynı halde ev halkından birini evlendireceğinize işarettir. Ayrıca, hane hayatınızda fazlaca mutlu ve sevinçli dakikalar geçireceğinize delalet eder.

Rüyada parka çocuk götürmek bu çocuk rüya sahibinin ise büyük başarılara imza atacağına, gururlanacağı bir olay yaşamaya tanımadığı çocuk ise evlat sahibi olmaya delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri