Rüyada Para Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Para Görmek

Okunma Sayısı: 182

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek; genel tabiriyle üzüntü ve kedere, basit rızka ve darlığa, gösterişe, keder veren söze, sorun doğuran davranışa işaret eder dediler.

Rüyada elinizdeki parayı birileriyle paylaştığınızı görmek; dostlarla görüşmeye, sıkıntıdan sonrasında rahata ermeye ve sözün tükendiği yerde maddi imkanların devreye girmesine delalet eder.

Rüyada gümüş para yutup abdest bozarken para çıkardığını görmek, yanlış davranışa delalettir. Rüyada altın para yutup para çıkardığını görmek, imandan sonrasında küfre düşmeye delalet eder.
Rüyada sarık veya şapkası içinde para görmek, abdest bozacağınızın habercisidir. Rüyada üzerinde kutsal ifadelerin yazılı bulunmuş olduğu paraları görmek, şiir ve musikiyi Kur’an’a tercih etmeye delalet eder.

Rüyada para almak ya da vermek, tomarla para görmek, parlak talih ve servetin habercisidir. Rüyada para bulmak, şansının açılacağına ve varlıklı olacağına; bu sayede refaha ereceğine işaret eder.
Rüyada para kaybetmek, kısa sürecek sorun ve endişelere işarettir fakat bu sıkıntılar minik kuruntulardan ileriye gitmeyecektir. Rüyada para saymaksa, kişinin umduğundan daha oldukca başarı göstermiş olacağına bir işe delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.