Rüyada Papatya Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Papatya Görmek

Okunma Sayısı: 142

Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek, güzel bir kadına ya da hanımın akrabalarına işarettir. Rüyada birinden papatya almak, o kimselerle dostluğa; papatya toplamak, hediyeye almaya delalet eder.

Rüyada Papatyalı Bir Yerden Geçmek

Rüyada gerek tek başına gerekse arkadaşla papatyalı bir bahçeden geçmek yada papatya toplamak, genç bir erkek için kaba bir kızla flörte; tecrübeli yaştakiler için azca bir ücretle durağan bir işe gireceğine işarettir.

Rüyada Papatya Toplamak

Rüyada papatya toplamak, gören kişi genç kız veya erkek birine alaka duyar. Baharda kırda papatya görmek, güzel ümit ve hayallerdir. Rüyada papatya iyi niyetli, yardımsever, herkesi güzel tutan bir ahbap ve iyi arkadaş olarak yorumlanır.

Rüyada Papatya Almak

Hasta, yaşlı ve emektar bir hizmetçi kadınla yorumlanır. Rüyada papatya açmış bir bahçeden veya tarladan geçtiğini görmek, şüpheli bir yola çıkmaya; papatya koparıp göğsüne taktığını görmek, uzak bir yerden kötü bir haber alacağına; papatyaları toplayıp demet yapmak, birtakım kötü insanlarla karşı karşıya geleceğinize delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar