Rüyada Papatya Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada papatya görmek, güzel bir kadına yahut hanımın akrabalarına işarettir. Rüyada birinden papatya almak, o kimseyle dostluğa; papatya toplamak, hediyeye almaya delalet eder.

Sarı renkli papatya için bakınız; Çiçek.

Rüyada gerek tek başına gerekse arkadaşla papatyalı bir bahçeden geçmek veya papatya toplamak, genç bir erkek için kaba bir kızla flörte; tecrübeli yaştakiler için az bir ücretle sabit bir işe gireceğine işarettir.

Rüyada papatya toplamak, gören kişi genç kız veya erkek birine ilgi duyar. Baharda kırda papatya görmek, güzel umut ve hayallerdir. Rüyada papatya iyi niyetli, yardımsever, herkesi güzel tutan bir ahbap ve iyi arkadaş olarak yorumlanır.

Rüyada bir demet papatya görmek, üzüntünün işaretidir. Fakat papatyaları tarlada veya bahçede görmek, mutluluğa ve sağlıklı bir yaşama işarettir.

Rüyada papatya görmek ne demek: Hasta, yaşlı ve emektar bir hizmetçi kadınla yorumlanır. Rüyada papatya açmış bir bahçeden veya tarladan geçtiğini görmek, şüpheli bir yola çıkmaya; papatya koparıp göğsüne taktığını görmek, uzak bir yerden kötü bir haber alacağına; papatyaları toplayıp demet yapmak, birtakım kötü insanlarla yüz yüze geleceğinize delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada birinden papatya aldığını görmek, o kimse ile olan dostluğuna işarettir.

Bazı tabirciler, papatyayı güzel bir kadın ile tabir etmişlerdir. Bir dağın eteğine düşmüş papatyaları topladığını gören kimseye, yakını güzel bir şey hediye eder. Papatya çiçeği, hanımın akrabalarına işarettir, şeklinde de tabir edilmiştir.

Ayrıca bakınız: Öküzgözü

Rüyada papatya görülmesi; iyi niyetli, yardımsever, herkesi hoş tutan bir ahbap ve dost olarak yorumlanır. Papatya toplayan genç kız veya erkek böyle birine ilgi duyar. Baharda kırda papatya görmek, hoş umut ve hayallerdir.

Papatya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - gaziantep kamera sistemleri - korsan taksi