Rüyada Papağan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Papağan Görmek

Okunma Sayısı: 177

Rüyada Papağan Görmek

Rüyada papağan görmek; göze çarpan ve düzgün konuşan kadın yada çocuğa, aşırı derecede mağrur ve zinaya düşkün erkeğe yahut yabancı bir kadına işarettir. Papağan bazen hanım ticareti yapan, yalancı ve zalim kimseye de delalet eder. Papağan, filozofa ve onun çocuğuna da delalet eder.

Rüyada papağan görmek ne demek: Erkek için güzel ve zeki bir kızla aşk yaşamak anlamındadır.

Rüyada konuşan papağanlar gördüyseniz, gereksiz konuşmalarla zamanınızı harcadığınızın işaretidir. Bu rüya; hoş, zevkli ve eğlenceli haberdir. Papağanın boynunda zincir varsa, bu evliliğe işarettir.

Rüyada bir papağanınız olduğunu ve onunla konuştuğunuzu görmek, yakında oldukça konuşkan ve sizi çok etkileyecek bir gençle tanışacağınıza işarettir. Papağan görmek, müjdeye ve mutluluğa yorumlanır.

Rüyada papağan kuşunu görmek, cariye alıp satan fazlaca yalancı ve zalim bir hiç kimseye işarettir. Bazı tabirciler, papağan kuşunu filozofla; papağanın yavrusunu da filozofun evladı ile tabir etmişlerdir. Papağan, güzel hareket ve düzgün konuşan güzel bir kadın veya bu şekilde bir çocuğa; bazen de yabancı bir hanıma işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.