Rüyada Pantolon Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada siyah renkli pantolon giymek, hatırlı insanlar için iyi bir rüyadır. Rüyada eski ve yırtık pantolon giymek, tasa ve kedere; ipek ve yün pantolon, rengi ne olursa olsun çok iyi bir şekilde yorumlanır.

Rüyada kişinin temiz ve ütülü pantolon giymesi, işteki başarısının artacağına, ün ve itibar sahibi olacağına işaret eder.

Bakınız; Şalvar, Fermuar, Paça

Rüyada pantolon görmek, iş ve eğitim hayatındaki başarılı çalışmalarla gözleri üstüne çekeceğine işarettir. Rüya sahibinin iş hayatında azimli çalışması ile büyük miktarda paraya sahip olacağına delalettir. Kişinin ailesini refah içinde yaşatacağına yorulmaktadır.

Rüyada pantolon görmek tabiri, rüya sahibinin malının, mülkünün ve parasının azalmayacağına işaret edilmektedir. 

Rüyada Pantolon Giymek

Rüyada pantolon giymek görmek, rüya sahibinin sosyal hayatında istenmeyen olaylarla karşı karşıya kalacağına delalettir. Sevdiğinin veya en yakın arkadaşlarının ihaneti ile sarsılacağına işarettir. Uzun zamandan beri kurduğu hayallerin birer birer yıkılacağına delalet edilmektedir. 

Rüyada Pantolon Almak

Rüyada pantolon almak, rüyayı gören için hayırlı olaylar yaşayacağına işarettir. Hayatında karşına çok büyük kısmetler çıkacağına yorumlanmaktadır. Hayat arkadaşı ile uzun ve huzurlu günler geçireceğine delalettir. Bir diğer anlamı ise rüyada pantolon almak, iş hayatında olumsuzluklar yaşayacağına işaret edilmektedir. İş hayatındaki girişimlerden ve adımlarından bir sonuç alamayacağı tabir olunmaktadır. İş konusunda kendine güvenini kaybedeceğine yorulmaktadır. 

Rüyada Pantolon Yırtılması

Rüyada pantolon yırtılması, rüya sahibinin iş hayatında cesaret gerektiren işler yapacağına yorulmaktadır. Kişinin bilgisi ve cesareti ile emin adımlarla amacına ulaşacağına işarettir. İşinde yaşadığı başarılar sayesinde çevresindekilerin kendisine sevgisinin ve saygısının artacağına delalettir.

Rüyada pantolon yırtılması nedir, rüyayı gören kişinin dünyada makamının artacağına işaret edilmektedir. 

Rüyada Pantolon Denemek

Rüyada pantolon denemek, rüya sahibinin sosyal hayatında isabetli kararlar vereceğine yorulmaktadır. Doğru arkadaşları ve aile bireyleri kalarak geri kalan ömrünü huzurlu yaşayacağına işarettir. Rüya tabircilerine göre; rüyada pantolon denemek, kişinin büyük harcamalar yapacağına işarettir. Bu harcamaların hayatında kendisine büyük kazançlar getireceğine inanılmaktadır. 

Rüyada Mavi Pantolon Görmek

Rüyada mavi pantolon görmek, rüyayı gören kişinin sağlık sorunları ile karşı karşıya geleceğine işarettir. Sağlık sorunlarından dolayı büyük zorluklar çekeceğine delalettir. Rüyasında mavi pantolon gören kimse iş hayatında hiç beklemediği fırsatların önüne çıkacağına yorumlanmaktadır. İşinde bulunduğu pozisyondan çok kolay bir şekilde üst kademelere geleceğine işaret edilmektedir. 

Rüyada Pantolon Satın Almak

Rüyada pantolon satın almak, kişinin yakın bir zamanda eline yüklü bir para geçeceğine delalet edilmektedir. Bu yüklü para sayesinde borçlarını ödeyeceğine ve çok rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada pantolon satın almak tabiri, bir diğer anlamı ise hayatındaki sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine yorumlanmaktadır. 

Rüyada Pantolon Ütülemek

Rüyada pantolon ütülemek görmek, genellikle rüya sahibinin iş hayatını kapsamaktadır. İş hayatını yeniden gözden geçireceğine işarettir. Gözden geçirdiği sırada birçok fikir edineceğine yorulmaktadır. Bu fikirleri projelerine aktararak çok büyük kazançlara imza atacağına delalettir. Evinde kısmetin ve bereketin artacağına işaret edilmektedir. Kolay yoldan rızık kazanacağına tabir edilmektedir. 

Rüyada Erkek Pantolonu Görmek

Rüyada erkek pantolonu görmek, rüyayı gören kişinin evi ve ailesi ile bazı sıkıntılar yaşayacağına yorulmaktadır. Aile bireylerini ve sevdiği kişi arasında bazı seçimler yapacağına delalet edilmektedir. Bu seçiminden sonra hayatının geri kalan kısmında yaşayacağı olayları çok farklı şekilde yöneteceğine inanılmaktadır.

Rüyada erkek pantolonu görmek tabiri, rüya sahibinin planlarında değişiklikler yaşayacağına işarettir. 

Rüyada Pantolon Dikmek

Rüyada pantolon dikmek görmek, rüya sahibinin psikolojik ve bedensel sağlık sorunları ile karşı karşıya kalacağına işaret edilmektedir. Bu sorunlardan dolayı uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine delalettir. 

Rüyada Pantolon Çıkarmak

Rüyada pantolon çıkarmak, Elinden mal veya büyük paralar çıkaracağına rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kişinin iş hayatında ve hanesi içerisinde bolluk ve bereketin kaçacağına delalettir. Çevresinde yalan söyleyen ve ortalığı karıştıran birisi tarafından haksızlığa uğrayacağına yorulmaktadır. 

Rüyada Pantolon Aramak

Rüyada pantolon aramak, rüya sahibi için farklı konulara yorulmaktadır. İlk olarak rüya sahibinin oldukça uzun bir yolculuğa çıkacağına işarettir. Bu yolculuk sonunda uzun zamandır karşılaşmadığı ve özlem duyduğu birisine karşı olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada pantolon aramanın bir diğer anlamı ise çalıştığı yerde yükselme yolu açık olacağına rivayet edilmektedir.

 

Ayrıca bakınız: Elbise, Giysi

Pantolon

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi