Rüyada Pamuk Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Pamuk Görmek

Okunma Sayısı: 138

Rüyada Pamuk Görmek

Rüyasında pamuk gören rüya sahibinin, çok güvendiği ve bütün sırlarını paylaştığı yakın bir dostu tarafından ihanete uğrayacağına, herkese karşı güven problemi yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Pamuğu Kozasında Görmek

Rüyasında pamuğu kozasında gören rüya sahibinin, elinden geldikçe insanlara yardım etmeye çalıştığına, aldığı duaların hep önündeki engelleri kaldıracağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin beklediği haberlerin arka arkaya geleceğine ve hayatını düzene sokacağına da delalet eder.

Rüyada Pamuk Toplamak

Rüyasında pamuk topladığını gören rüya sahibinin, gelirinin tamamını ev, araba gibi şeylere yatıracağına, malına mal katacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin yapmış olduğu bir hatadan dolayı özür dileyeceğine yorulur.

Rüyada Pamuk Şeker Görmek

Rüyasında pamuk şeker gören kişi eğer kadın ise huzurunun daim olacağına erkek ise iş hayatındaki başarıya yorulur. Bir başka yoruma göre de, kişinin eğlenceli ve neşesini hiç kaybetmeyen birisi olduğuna, bundan dolayı çevresine neşe saçacağına, sevilen bir kişi olduğuna işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri