Rüyada Palyaço Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Palyaço Görmek

Okunma Sayısı: 208

Rüyada Palyaço Görmek

Rüyasında palyaço gören rüya sahibinin, başkalarının eğlencesi, maskara karakterli bi kişi ile arkadaş olacağına ve bundan dolayı insanlar tarafında ciddiye alınmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Palyaço Olmak

Rüyasında palyaço olduğunu gören rüya sahibinin, işlerinin bozulacağına, verdiği sözleri yerine getirmeyeceğine ve bundan dolayı insanların güvenini sarsacağına, evinde ya da arabasında bir hasar meydana geleceğine, ailesinden bir kişinin kötü sözlerine maruz kalacağına, arkadaşları işe arasının açılacağına delalet etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin düşünmeden attığı her adımda sıkıntı çekeceğine delalet eder.

Rüyada Palyaçodan Kaçmak

Rüyasında palyaçodan kaçtığını gören rüya sahibinin, bir yolculuk yapacağına, insanlardan uzaklaşacağına işaret etmektedir. Farklı bir yoruma göre de, kişinin elde edeceği bir başarıdan dolayı herkese örnek gösterileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Palyaço Balığı Görmek

Rüyasında palyaço balığı gören rüya sahibinin, çok şanslı birisi olduğuna işaret etmektedir. Kişinin bu şanslı yapısından dolayı hiç zorluk çekmeden hayatına devam ettiğine, maddi ve manevi kazanımlarının devamlı olacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.