Rüyada Pala Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Pala Görmek

Okunma Sayısı: 225

Rüyada Pala Görmek

Rüyasında pala gören rüya sahibinin, cesaretli, güçlü, her ne durumla karşı karşıya kalırsa kalsın üstesinden gelecek bir yapıya sahip olduğuna yorulur. Aynı zamanda kişinin iş hayatında başarılar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Pala İle Kavgaya Gitmek

Rüyasında pala ile kavgaya gittiğini gören rüya sahibinin, üstüne vazife olmayan her şeye müdahale ettiğine, kötü niyetli insanlar ile arkadaşlıklar kurduğuna ve bundan dolayı başını beladan kurtaramayacağına, ailesine de kendisine de sıkıntılar yarattığına işaret etmektedir.

Rüyada Pala Almak

Rüyasında pala aldığını gören rüya sahibinin, giriştiği işten başarı ile çıkacağına, servet sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Pala Bıyık Görmek

Rüyasında pala bıyıklı birisini gören rüya sahibinin, kötü haberler alacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda geçirilecek sıkıntısız bir yıla delalet eder. Bir başka yoruma göre de, rüyayı gören kişinin bir seyahate çıkacağına ve orada yaşayacağı talihsiz olaylar olacağına işaret etmektedir. Pala bıyığını kesildiğini gördüyse eğer hayatında köklü değişiklikler yapma kararı alacağına yorulur.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.