Rüyada Paça Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Paça Görmek

Okunma Sayısı: 148

Rüyada Paça Görmek

Rüyasında paça gören rüya sahibinin, eşi ile tam bir uyum içinde olduğuna ve mutlu olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda evine bir uğursuzluk geleceğine yorulur. Bir başka yoruma göre de, sorunlarını çözemeyeceğine ve bu durumdan kurtulmak için gayrimeşru işlere umut bağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Paçanın Sökülmesini Görmek

Rüyasında paçasının söküldüğünü gören rüya sahibinin, önemsiz bir para kaybı yaşayacağına ve bu durumdan dolayı çok üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada Paçanın Kirlenmesi

Rüyasında paçasının kirlendiğini gören rüya sahibinin, geçici bir rahatsızlık geçireceğine ve zorlu günlerinin geride kalacağına delalette eder. Aynı zamanda kişinin beklediği bir haber olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada Hayvan Paçası Yemek

Rüyasında hayvan paçası yediğini gören rüya sahibinin, işlerinin her daim yolunda gideceğine ve büyük paralar kazanacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, bilinmeyen bir akrabadan kalacak mirası müjdeler ve genel olarak meslek hayatına delalet eder. Aynı zamanda kişinin çevresinde kuyusunu kazmaya çalışan insanlar olduğuna da işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri