Rüyada Oyun Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Oyun Görmek

Okunma Sayısı: 131

Rüyada Oyun Görmek

Rüyada oyun görmek; gurur ve kibre, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dinen eksikliğe işarettir. Rüyada tavla oyunu görmek, istihza ve muhalefete; ara sıra tavla oynamak, şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye delalet eder.

Yazı-tura oyunu delillere; yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli saklı tutmaya işarettir. Âşık oyunu görevden alınmaya veya bir göreve atanmaya; ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız düşmanlıklara işarettir.

Rüyada oyun zili duymak, dünyaya düşkün ve mağrur kimseye delalet eder.

Rüyada oyun oynadığını görmek, iş yerinde birçok başarıya imza atacağınız anlamına gelir. Hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Kumar ya da başka oyunlar görmek; sıkıntı, haram para ve olumsuz olaylardır.

Rüyada oyun oynayan büyükler görmek, kötü yolda olmaya; tavla oynamak, saygı ve saygınlık görmeye; rüyada futbol ve tenis oynamak, başarılı ve varlıklı olmaya işarettir.

Rüyada kumar oynamak, zorla elde ettiğiniz paraları kendi hatalarınız yüzünden kaybadeceğinize; bilye oynamak, geleceğinizin mutlu ve rahat olacağına işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar