Rüyada Oyun Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada oyun görmek; gurur ve kibire, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye, akılca ve dinen eksikliğe işarettir. Rüyada tavla oyunu görmek, istihza ve muhalefete; bazen tavla oynamak, şöhret ve izzete, dünyalıkta yükselmeye delalet eder. Yazı-tura oyunu delillere; yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya işarettir. Aşık oyunu görevden alınmaya ya da bir göreve atanmaya; ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız düşmanlıklara işarettir.

Rüyada oyun zili duymak, dünyaya düşkün ve mağrur kimseye delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; Eğlence, Dans, Kumar, Oyun Kağıdı)

Rüyada oyun oynadığını gördüyseniz, iş yerinde birçok başarıya imza atacağınız anlamına gelir. Hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Kumar ya da başka oyunlar görmek; sıkıntı, haram para ve olumsuz olaylardır.

Rüyada oyun oynadığını görmek, kötü yolda olmaya; tavla oynamak, saygı ve itibar görmeye; rüyada futbol ve tenis oynamak, başarılı ve zengin olmaya işarettir.

Rüyada kumar oynamak, zorla kazandığınız paraları kendi hatalarınız yüzünden kaybadeceğinize; bilye oynamak, geleceğinizin mutlu ve huzurlu olacağına işarettir.

Oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi