Rüyada Orman Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Orman Görmek

Okunma Sayısı: 192

Rüyada Orman Görmek

Rüyada orman içinde yürümek ya da ağaç kesmek, işlerini yoluna geçirmek ve düzene sokmak için bütün engelleri kaldırmaya işarettir.

Rüyada ormanda kaybolmak, iş yaşamınızda zorluklara işarettir. Rüyada yeşil bir orman görmek, elinizi attığınız her işi başarıyla sonuçlandıracaksınız demektir.

Rüyada yemyeşil, yüce ağaçlardan oluşan orman görmek; murat, başarı, mutluluk, bolluk, servettir.

Rüyada ormanda bulunmak görmek, feyiz ve berekete yorumlanır. Bir ormanda bulunduğunu ve yolunu kaybedip çıkamadığını görmek, kendisine verilen zor bir işi oluşturmaya çalıştığına; fakat bazı engellerin buna engel olduğuna delalet eder. Eğer yolunu bulup da ormandan çıkabilirse, işlerinin yolunda devam edeceğine delalet eder.

Rüyada ormanda gövdesine sarmaşıklarla sarılmış büyük ağaçlar görmek, kendisinden bazı iyilikler bekleyen insanların bulunduğuna delildir. Ormanda yırtıcı hayvanlara rastladığını ve onların kendisine hücum ettiklerini görmek, bazı kıskanç kimselerin aleyhinde çalıştıklarına delildir. Vahşi hayvanların kendisine zarar vermeleri, o kimselerden zarar göreceğine; hiç bir şey yapmadan önünden kaçıp uzaklaştıklarını görmek ise bunların kendisine zararı dokunmayacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.