Rüyada Ordu Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ordu Görmek

Okunma Sayısı: 183

Rüyada Ordu Görmek

Rüyada ordu gören kimsenin gerçek hayatta yaşayacağı bir bozgunu son anda engelleyeceğine, orduda bulunduğunu görmek gerçek hayatta var olan ya da bilinmeyen bir düşman tarafından taarruza uğranılacağına, aile içerisinde bazı sıkıntılar yaşanmasına, sıkıntıların aşılabilmesi için destek ve güven ortamının oluşması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Düşman Ordusu Görmek

Rüyada düşman ordusu görmek ordu taarruza geçiyor ise halledilemeyecek sorunların baş göstermesine, rüya sahibinin ertelediği sorunların büyüyüp karşısına çıkmasına, husumeti olan bir kimse tarafından ayağının kaydırılmak istenmesine, iş yerinde rakipleri tarafından olumsuzluklar görmeye, yöneticiye karşı mahcup olmaya delalet eder.

Rüyada Kendi Tarafından Ordu Görmek

Uzun zamandır yaşanan problemlerin tez zaman içerisinde son bulacak bir çözüme kavuşmasına, aile içerisinde uzun zamandır var olan bir küslük var ise bunun barış ile sonuçlanmasına, kişinin düşmanlarına karşı zafer kazanmasına, uzun zamandır ümidini kestiği bir işten haber almaya delalet eder. Rüyada orduda asker olduğunu gören bir kimse ise hasta olanın ölümüne, değilse üzüntü ve hüsrana delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.