Rüyada Okul Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Okul Görmek

Okunma Sayısı: 137

Rüyada Okul Görmek

Rüyada okul görmek; yüksek mevkiye, ilim ve irfana, hürmet ve itibara işarettir. Bazen okul, uyulması gereken tüzük ve yönetmeliklere, yararsız bilgiye, ezberciliğe ve işsizliğe, dar geçime, hor ve hakir olmaya delalet eder.

Rüyada okul görmek tabiri, kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla yüz yüze kalacağınıza işarettir. Rüyada okul görmek beklediğiniz bir haberi alacağınıza ve oldukca sevinçli olacağınıza yorumlanır.

Rüyada erişkin birinin okula gittiğini görmek, rüyayı bulan kimsenin davranışları hatalıdır. Rüyada okul görmek, öğreneceği yeni bilgiler sayesinde hayatına yeni bir istikamet verir.

Rüyada okula gittiğinizi gördüyseniz, bilimsel nitelikli kariyer yapacağınız ve saygınlık sahibi olacağınız anlamına gelir. Okul yaşını geçmiş kimseler için uyarıdır. Kişinin hayatında daha olgun davranması gerektiğini gösterir.

Rüyada okul görmek Bilgi ile yorumlanır. Bir okulda okuduğunu görmek, yakında başlamış olacağı yeni bir iş için lüzumlu bilgiyi almaya çalıştığına işarettir. Okulda bir sınıfta arkadaşları içinde ders çalıştığını görmek, bulunduğu işinde başarıya ulaşmış olacağına ve halkın takdirini kazanacağına delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri