Rüyada Okul Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada okul görmek; yüksek mevkiye, ilim ve irfana, hürmet ve itibara işarettir. Bazen okul, uyulması gereken tüzük ve yönetmeliklere, yararsız bilgiye, ezberciliğe ve işsizliğe, dar geçime, hor ve hakir olmaya delalet eder. 

(Ayrıca Bakınız; Medrese, Yatılı Okul, Ortaokul, Anaokulu)

Rüyada okul görmek tabiri, kültür bakımından yeni ve engin olanaklarla karşı karşıya kalacağınıza işarettir.

Rüyada okul görmek anlamı, beklediğiniz bir haberi alacağınıza ve çok mutlu olacağınıza yorumlanır.

Rüyada yetişkin birinin okula gittiğini görmek, rüyayı gören kimsenin davranışları hatalıdır. Rüyada okul görmek, öğreneceği yeni bilgiler sayesinde hayatına yeni bir yön verir.

Rüyada okula gittiğinizi gördüyseniz, akademik kariyer yapacağınız ve itibar sahibi olacağınız anlamına gelir. Okul yaşını geçmiş kimseler için uyarıdır. Kişinin hayatında daha olgun davranması gerektiğini gösterir.

Rüyada okul görmek ne demek: Bilgi ile yorumlanır. Bir okulda okuduğunu görmek, yakında başlayacağı yeni bir iş için gerekli bilgiyi almaya çalıştığına işarettir. Okulda bir sınıfta arkadaşları arasında ders çalıştığını görmek, bulunduğu işinde başarılı olacağına ve halkın takdirini kazanacağına delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada okul görmek, iyiliğe, nizam ve intizama işarettir. Bazen de okul, çocuğa işarettir. Rüyada okul görmek, perişanlığa, dar geçime ve korkuya işarettir. Bazen de mektep yüksek bir mevkiye işarettir.

Rüyada okulda derse girdiğini görmek, derse girdiğini gören kişi eğitim yaşını geçmiş ise, etrafındaki kişilere dikkat etmelidir. Öğreneceği yeni şeyler sayesinde yaşantısına yeni bir yön verir. Okula gidip sıkılan ise hem sevinir hem de kazançlı çıkar.

Rüyada okulda ders dinlediğini görmek, sevmediği ve istemediği bir işe girer.

Okul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi