Rüyada Oje Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Oje Görmek

Okunma Sayısı: 136

Rüyada Oje Görmek

Rüyada oje görmek, gören bireyin süse aşırı derecede düşkün olması ve bu tutkunun çevresince hoş karşılanmadığı anlamındadır.

Rüyada Oje Satın Almak Görmek

Rüyada oje satın almak görmek, fazlaca güzel ve görüntüsünden etkileneceğiniz bir yere gideceğinize işaret eder.

Rüyada Oje Hediye Etmek Görmek

Rüyada oje hediye etmek görmek, süs ve fantezi ile delalet eder. Rüyanızda parmaklarınıza oje sürdüğünü görmek, gösterişe fazlaca meraklı bir kimse olduğunuza ve aşırı derecede seyahate meyliniz olduğuna, yeni fırsatlar yaratmak için pek çok kapıyı çalmaya, uzak yoldan gelen bir adam ile evlenmeye niyet etmeye, yeni bir kimse ile tanışmaya, iş yerinden bir kimsenin ilgisini görmeye delalet eder.

Rüyada Oje Kırıldığını Görmek

Rüyada oje kırdığını görmekte hayır yoktur. Bu rüya, hakikatleri örtmeye çalışmaya, yalan söyleyen kimselerin içerisinde bulunmaya, istemeden de olsa ah almaya, günah sayılan işler yapmaya, gayri meşru bir hayat sürmeye, istenmeyen bir evlilik yapmaya, birinin suçunu ört pas etmeye çalışmaya ve birini kayırmaya delalettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar