Rüyada Öğretmen Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Öğretmen Görmek

Okunma Sayısı: 132

Rüyada Öğretmen Görmek

Rüyada öğretmen görmek; yöneticiye, yargıca, güzel sanatlardan anlayan dirayetli devlet başkanına, fıkıh ve hukuk ehli hiç kimseye, bilgisiz bir camianın işlerini yürüten hiç kimseye delalet eder.

Rüyada öğretmeni işini yapamıyorken görmek, uğursuzluk sayılır. Rüyayı kabul eden ferdin çevresinde arkadaş sandığı kişileri iyice bir gözden geçirmesi gerekir.

Rüyada öğretmen olduğunu ya da öğretmenlik yaptığını görmek, bir sorumluluğu almak ve bunun sonucunda başarı göstermiş olarak insanları yönetecek konuma gelmek demektir. Öğretmen başarının simgesidir. Bu rüya, oldukça özel bir davete katılacağınız anlamına da gelir. Kişinin isteyerek mesuliyet alacağına ve bunun sonucu iyi bir yere geleceğine işarettir.

Rüyada bilgisi bol bir öğretmen görmek, bilgisiz bir milletin büyüğü ile tabir olunur. Birine ders verdiğini gören, halk içinde şerefe nail olur. Ders okutmak ve kendisinin öğretmen bulunduğunu görmek, büyük bir rütbeye ulaşacağına delalet eder.

Rüyasında öğretmen bulunduğunu ya da öğretmenlik yaptığını kabul eden kimse gitmek istediği yere gidecek ve en oldukça yapmak istediğini şeyi yapabilmek için eline fırsat geçecek. Bir öğretmenle konuşan kimse geleceğini iyi etkileyecek şeyler öğrenir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar