Rüyada Odun Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Odun Görmek

Okunma Sayısı: 151

Rüyada Odun Görmek

Rüyada kesilip parçalanma ihtiyacı olmadan yakılmaya hazır biçimde odun görmek; güç işlerin kolaylaşmasına, devlet yönetimine yaklaşmaya, mirasa, gereksinimleri gidermeye, muattal vakıf malına işarettir.

Rüyada iri ve hantal, kesilip kırılması ihtiyaç duyulan odun görmek, güçlükle ve şer metodlarla elde edilecek rızka; odun, ahmaklığa ve kalın kafalılara, aşırı cimriliğe, koğuculuğa, katı ve yaramaz söze, günah işlemeye işarettir.

Rüyada odun yüklendiğini görmek, halkın ırz ve namusu hakkında kötü söz söylemeye; bir kucak odun muhtelif cinsteki mallara; işi olmayan kimsenin yanında bir kucak odun görmesi, kadri yüce birisinin hizmetinde bulunmaya; hasta için odun biriktirmek, tedavi ve şifaya delalet eder.

Rüyada kuru odunu yarmak, işleri kolaylaştırmaya; meyve ağaçlarının odunu, bu ağaçların meyvesinin delalet etmiş olduğu şeyin fesadına; ateşe odun koymak, Hakk’a yaklaşmaya, evladı eğitimciye vermeye, borcu vermeye, hastayı doktora götürmeye delalet eder.

Rüyada odunu ateş arasında alevlenmiş görmek, düşmana galip gelmeye, kurbanın makbul olmasına; odun yemek, haram mal yemeye ya da dayak yemeye; yerde duran ağaç kütüğü hareketsizliğe, kötürümlüğüler; odun zaman zaman münafık kimseye; kışın oduncuyu görmek, ticaret ve kazanca, miras malına işarettir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar