Rüyada Ödül Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ödül Görmek

Okunma Sayısı: 136

Rüyada Ödül Görmek

Rüyada büyük bir başarınızdan ötürü bir armağan aldığını görmek; oldukça kazançlı bir işe alınmanız için arkadaşlarınızdan yeni projeler almaya delalet eder. Ortaklı iş yapan bir kimsenin ortaklarının ısrarları ile bir işe başlaması için teşvik edilmesine, ev halkı tarafından ısrarla işler bulunulduğuna delalet eder.

Rüyada Bir Kimseye Ödül Vermek

Rüyada sizin bir başka kimsenin başarısı için ona ödül verdiğinizi görmeniz ise, sizin başka kimselere kazançlı bir işe girmeleri için teklif yaptığınıza, okuyan çocuklara burs vermeye, çalışanlarına yeni proje sunmaya, ortaklarına karlı bir iş için ısrarda bulunup bu iş için ikna etmeye delalete eder.

Rüyada Arkadaşın Ödül Alması

Rüyada bir arkadaşının ödül aldığını görüp bu duruma sevinmek gerçek hayatta kendisinde olmayıp arkadaşında olan bir durum için kendisini tebrik etmeye ve yardımcı olmaya delalet eder. Ancak arkadaşı ödül alırken mutsuz oluyor ya da öfkeleniyor ise gerçek hayatta arkadaşının elde ettiği bir şeyi çekemediğine buna içten içe üzülmeye ya da bir yardım talebini geri çevirmeye delalet eder.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri