Rüyada Oda Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Oda Görmek

Okunma Sayısı: 201

Rüyada Oda Görmek

Rüyada oda görmek, giriştiğiniz işte mutluluğa ve başarıya ulaşacağınıza yorumlanır. Rüyada aydınlık ve pak bir oda görmek, rahat ve bolluklu yuvadır.

Rüyada oda görmek, kadın ile yorumlanır. Ağaçlar ve direkler üzerinde bir oda gören, iyi niyetli bir kadınla evlenir. Yeni bir odaya girdiğini gören, tanımadığı bir hanımla evlenir, mali ve mülkü artar. Kireç ile badanalanmış ve sahibini tanımadığı bir odaya giren yakında ölür. Kaçıp bir odaya girdiğini ve kapısını kapattığını, odanın diğer odalar içinde olduğunu gören, keder ve sıkıntılardan kurtulur. Hasta ise iyileşir.

Rüyada odasının yıkıldığını gören, eğer oda eski ise eline mal geçer. Diğer birinin odasının yıkıldığını kabul eden, o adamın eliyle para kazanır. Üzerine odanın çöktüğünü bulan zengin olur. Yeni bir odada bulunduğunu gören mülk sahibi olur. Eğer oda gümüşten yapılma ise günahlarına tövbe eder.

Rüyada odası olduğundan daha büyük ise nimete, mala ve rızka kavuşur. Odasının daraldığını gören, fakir düşer. Odasını odalardan daha büyük ve farklı görmek iyi değildir. Odasına su serptiğini kabul eden, zahmet ve güçlüğe uğrayacak bir işe başlar. Oda içinde su serpmek, hayır değildir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.