Rüyada Ocak Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Ocak Görmek

Okunma Sayısı: 194

Rüyada Ocak Görmek

Rüyada ocak görmek; ev işlerini yürüten kimseye, binek hayvanına veya ferdin kendi otomobiline, ferdin yaşamını kazanılmış olduğu dükkân yahut işine işarettir. Ocak bekar için evlenmeye, kafirin Müslüman olmasına, günahkarın tövbesine delalettir.

Rüyada üstünde çanak bulunan ocak görmek, evli kimse için hanımının hamile kalmasına; ocak, bir yerden gelen ya da bir yere giden kimse için eve delalet eder.
Rüyada ateşli ocak görmek; gereksinimleri gidermeye ve rızka, ateşsiz ocak keder ve kedere işarettir. Rüyada ocakta güzel alevlerle yanan ateş görmek, evlada; ocaktaki ateş kişinin midesine, orda görülen odun ise yediği şeylere; ocakta görülen çömlek kocaya, onun evin gereksinimlerini gidermek için çekmiş olduğu sıkıntılara delalet eder.

Rüyada bir ocak başlangıcında olup onu yakmaya çalıştığını görmek, başladığınız bir işi tamamlamaya çalıştığınıza; ocağınızın sönmüş olduğunu görmek, işinizin bir çıkmaza girdiğine işarettir. Ocak zaman zaman de ev ve aile halkı ile de tabir olunur. Ocağını sönmüş gören bir aile faciası ile yüz yüze gelebilir. Ocağın yanık ve alevli olması, aile mutluluğuna delildir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.