Rüyada Nişan Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Nişan Görmek

Okunma Sayısı: 167

Rüyada Nişan Görmek

Rüyasında nişan gören rüya sahibinin, geleceğinin şimdiden yaptığı planlar ile çok parlak olacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, başına gelebilecek tehlikeli bir durum için çok dikkatli olması gerektiğine delalet eder.

Rüyada Tanımadığın Birisi İle Nişanlanmak

Rüyasında başarılarının ve iyiliklerinin karşılıksız kalmayacağına, en kısa zamanda bu konular ile ilgili olarak ödüllendirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada Nişan Törenine Gitmek

Rüyasında nişan törenine gittiğini gören rüya sahibinin, son günlerde neşesinin yerinde olacağına ve arkadaşları ile bir arada olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Nişan Bozmak

Rüyasında nişan bozduğunu gören rüya sahibinin, heyecanla beklediği bir haberden dolayı çok sevineceğine ve bu sevincin diğer olumlu olayları da beraberinde getireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Nişan Almak

Rüyasında nişan aldığını gören rüya sahibinin, işlerini büyüteceği anlamına gelmektedir. Bir başka yoruma göre de, önemsiz bir hastalık geçirip, kısa sürede atlatacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda sonunu iyi düşünüp taşınmadan bazı anlaşmalar yaşayacağına ve olumsuz sonuçlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet güzel sözler - islam fm - ıspartakule - nöbetçi noter - rüya tabiri - esenyurt korsan taksi - beşiktaş korsan taksi - esenyurt korsan taksi - korsan taksi - mersin mezar