Rüyada Nişan Görmek

Rüya Tabirleri ve Rüya Tabiri sitemize hoş geldiniz.
Sitemizde binlerce detaylı rüya tabiri ve güncel yorumları bulunmaktadır.
Sizlerde sitemize yorum yaparak ve görmüş olduğunuz rüyaları paylaşırsanız.
Özel olarak yorumcularımız tarafından yorumlanacaktır.

Rüyada madalya türü nişanı görmek yahut bunu göğsüne takmak, makam ve mevkiye, şeref ve itibara; bir hayvanda yahut başka bir şeyde bir nişan (belirti, alamet-i farika) görmek, görülen şeyde meydana gelecek belirgin bir değişikliğe işarettir.

Rüyada bedeninde bir nişan görmek, -görünen yerde ise- bir ayıbın ortaya çıkmasına; elbise altına geliyorsa, hayır ve iyilikle anılacak işler yapmaya delalettir.

Rüyada Biri ile Nişanlanmak Görmek

Rüyada biriyle nişanlandığını görmek; düzenli hayata, kendini işine ve mesleğine vermeye işarettir. Nişan merasimi, sevinç ve sürura, refah ve mutluluğa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dağlamak.)

Rüyasında nişan töreninde bulunan kimse yeni şeyler öğrenecek ve yeni kimselerle tanışacaktır.

Rüyada kendisinin nişanlandırıldığını görmek, hayatta hiç kimseden yardım görmeden kendi çabası ile başarıya ulaşacağına işarettir.

Rüyasında bir nişan töreninde bulunmak, bu törende bulunan kimse şaşıracağı birtakım yeni haberler alabilir. Rüyasında nişanlandığını gören kimse de beklediği gibi fırsat bulacaktır.

Rüyada nişanlanma görmek, yeni tanıştığı biri ile ciddi bir yola gireceğine; eğer rüyayı gören evli ise, eşinin ona bir sürpriz yapacağına işaret eder.

Nişan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

rüya tabiri - güzel sözler - islam fm - korsan taksi - mersin escort - sultangazi korsan taksi