Rüyada Nine Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Nine Görmek

Okunma Sayısı: 144

Rüyada Nine Görmek

Rüyasında nine gören rüya sahibinin, sağlığına zararlı isteklerde bulunacağına veya parasını akıl karı olmayan işlerde kullanacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, çok farklı karakterde bir kişi ile beraber olacağına ancak bu kişinin içten pazarlıklı olmasıyla çok sıkıntı yaşayacağı şeklindedir.

Rüyada Nine Ölmesi

Rüyasında ninesinin öldüğünü gören rüya sahibinin, utanç verici bir aşk yaşayacağına ve sonrasında yaşanacak pişmanlıkların olduğuna işaret etmektedir. Aynı zamanda başkalarının aklına uyacağına, zarar edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada Nine İle Konuşmak

Rüyasında nine ile konuştuğunu gören rüya sahibinin, uzun zamandır beklediği haberi alarak çok sevineceğine ve huzura ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada Nineden Para Almak

Rüyasında nineden para aldığını gören rüya sahibinin, bir kişinin vefasızlık yapacağına ve işlerinizin bir süre ters gideceğine delalet etmektedir. Aynı zamanda bir arkadaşına yapmış olduğu bir davranış yüzünden çok yanlış anlaşılacağına ve bu durumu düzeltmek için büyük çabalar harcayacağına, üzüleceğine ve bir dostundan yardım isteyeceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri