Rüyada Nehir Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Nehir Görmek

Okunma Sayısı: 191

Rüyada Nehir Görmek

Rüyasında nehir gören rüya sahibinin, kıymetini bileceği, iyiliksever bir kişi ile gönül bağı kuracağına işaret etmektedir. Aynı zamanda rüya sahibinin, eski bir arkadaş grubu ile tekrar bir araya geleceğine ve bunu sık sık tekrarlamaya başlayacaklarına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin intikam almak istediği bir kişi olduğuna ve intikam alacak fırsatı yakalayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Nehirde Yüzmek

Rüyasında nehirde yüzdüğünü gören rüya sahibinin, nüfus sahibi bir kişinin yardım etmesi ile bir göreve getirileceğine işaret etmektedir. Kişinin kazancının artacağına, ailesine destek çıkabilecek maddi bir güce sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Nehire Düşmek

Rüyasında nehire düştüğünü gören rüya sahibinin, resmi bir işe sahip olacağına, geçimini rahatlıkla sağlayabileceği paralar kazanacağına ve sakin bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Nehir Suyu İçmek

Rüyasında nehir suyu içtiğini gören rüya sahibinin içtiği su temiz ise kudret sahibi bir kişiden göreceği büyük bir yardım olacağına, kirli su içtiğini görmesi ise sevdiği birisi ile kavga edeceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.