Rüyada Nazar Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Nazar Görmek

Okunma Sayısı: 192

Rüyada Nazar Görmek

Rüyasında nazar gören rüya sahibinin, bir olaydan sonra çok utanıp bir süre ortalarda görünmeyeceğine işaret etmektidir. Aynı zamanda kişinin bir hastalığa yakalanacağına ve büyük acılar çekeceğine de yorulur.

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek

Rüyasında nazar boncuğu gören rüya sahibinin, sıkıntılarının biteceğine, kısmetinin açılacağına, refah bir hayat süreceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, yersiz tedirginliğini üzerinden atacağına ve rahatlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Nazar Değmesi

Rüyasında nazar değdiğini gören rüya sahibine, iyilik yapmak isteyen birisi olduğuna ve bu kişinin kalbini kıracağına delalet eder. Bu olaydan sonra yaşayacağı pişmanlığı telafi etmek için çok çabalayacağına ama başaramayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Nazar Duası Okumak

Rüyasında nazar duası okuduğunu gören rüya sahibinin, sağlığının çok iyi olacağına, hayatının huzurlu geçeceğine işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, uzun zamandır görmediği bir arkadaşı ile görüşeceğine ve güzel haberler alıp mutlu olacağına, aldığı haber ile hayatında değişimler yapacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.