Rüyada Nane Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Nane Görmek

Okunma Sayısı: 155

Rüyada Nane Görmek

Rüyasında nane gören rüya sahibinin, yeni başlanacak bir gönül ilişkisinin başlarda güzel olsa da sonunun hayırlı olmayacağına delalet eder. Kişinin herkese güvenen iyi niyetli birisi olması yüzünden insanlar tarafından kullanılmaya çalışıldığına işaret etmektedir.

Rüyada Nane Toplamak

Rüyasında nane topladığını gören rüya sahibinin, dileklerinin gerçekleşeceğine, arka arkaya gelecek nasiplerinin olduğuna, ailesinden birisi ile ufak bir tartışma yaşayacağına ama bu durumdan dolayı moralinin bozulacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişi eğer işsiz ise iş imkanı bulacağına, işi olan birisi ise daha iyi bir işe geçiş yapacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Nane Yıkamak

Rüyasında nane yıkadığını gören rüya sahibinin, hayalperest birisi olduğuna yorulur. Kişinin kendi hayal dünyasında yaşadığını ve gerçekler ile karşılaştığında çok üzüldüğüne işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin ailesi ile ilgili mahkemelik bir durumu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Nane Ekmek

Rüyasında nane ektiğini gören rüya sahibinin, etrafındaki insanlardan uzaklaşacağına, kendisine yeni bir çevre oluşturacağına ve bunun sıkıntılar getireceğine işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri