Rüyada Nal Görmek | Rüya Tabirleri | İslami ve Dini Rüya Tabirleri | Rüya Yorumları

Rüyada Nal Görmek

Okunma Sayısı: 150

Rüyada Nal Görmek

Rüyasında nal gören rüya kişinin mal mülk sahibi olacağına yorulur. Aynı zamanda kişinim mirastan büyük bir pay alıp, rahat bir hayat yaşayacağı anlamına gelmektedir. Bir başka yoruma göre de tam tersidir. Kişinin yoksullaşacağına, ailesinden maddi destek sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada Nal Çivisi Görmek

Rüyasında nal çivisi gören rüya sahibinin, atlattığı zor zamanların artık tekrar gelmeyeceğine, bolluk bereket içerisinde yaşayacağına, yakın bir arkadaşına ziyarette bulunacağına ve mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada Nal Çakmak

Rüyasında nal çaktığını gören rüya sahibinin, zorlu zamanların başlayacağına, bedenen ve ruhen yorulacağına işaret etmektedir. Kişinin yaşayacağı zorlukları atlattığında çok rahat bir döneme başlayacağına delalet eder.

Rüyada Nal Sesi Duymak

Rüyasında nal sesi duyan rüya sahibinin, ailesi arasında bazı kırgınlıkların olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin dargın olduğu bir arkadaşı ile barışacağına işaret etmektedir. Bir başka yoruma göre de, kişinin sıkıntılarının biteceğine ve kısmetlerinin açılacağına, çevresindeki gereksiz insanları hayatından çıkarmasının kafasını rahatlatacağına işaret etmektedir.

Yazıyı sosyal medyada paylaş


Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 
sohbet - rüya tabiri